facebook

O nas

EkologicznyTARG.pl to efekt poszukiwania przez nas zdrowego i smacznego jedzenia pochodzącego z pewnego źródła.

Wychowaliśmy się na wsi, jedząc owoce prosto z drzewa, warzywa z własnego ogródka oraz pijąc mleko prosto od krowy. Od kilkunastu lat mieszkamy w Warszawie. Otaczają nas tysiące sklepów z różnorodnym wyborem produktów. Ale trudno w nich znaleść te prawdziwe i dla nas odpowiednie.

Zawsze przywiązywaliśmy wagę do świeżej żywności pochodzącej z ekologicznego źródła, która jest prawdziwym jedzeniem, a nie tylko jedzenie udaje. Dlatego jeszcze do niedawna porównywaliśmy się do przysłowiowych „słoików”, przywożąc jedzenie z rodzinnych stron. W momencie, gdy nasza rodzina powiększyła się o dwie córki, zakup nieprzetworzonej żywności stał się coraz bardziej uciążliwy. Wymagał od nas poświęcenia cennego czasu. Nie mogliśmy jednak pozwolić na to, aby nasze dziewczynki rozwijały się, spożywając jedzenie nafaszerowane chemicznymi dodatkami.

To właśnie wtedy powstał pomysł na ekologicznyTARG.pl. Miejsce, które łączy osoby odżywiające się naturalnymi produktami z certyfikowanymi gospodarstwami i producentami ekologicznej żywności.

Nasze produkty nie leżą tygodniami w magazynie. Dostarczamy je do Waszego domu prosto od rolnika/wytwórcy. Wszystkie sezonowe warzywa i owoce są zrywane dzień przed dostawą i docierają do Was prosto z pola. Wędliny, mięso, przetwory z karpia i wiele innych produktów są wytwarzane specjalnie na wasze zamówienie 1-2 dni przed dostawą. Nie są anonimowe. Opisujemy naszych dostawców, dając Wam gwarancję żywności najlepszej jakości, wolnej od chemicznych dodatków i konserwantów. ekologicznyTARG.pl zamówienia zbiera z kilkudniowym wyprzedzeniem, aby dać czas naszym rolnikom na przygotowanie produktów specjalnie dla Was.

Cenimy sobie jakość jedzenia oraz jego tradycyjny smak. Stawiamy na niszowe i trudnodostępne produkty, dlatego współpracujemy z najlepszymi producentami ekologicznej żywności, cieszącymi się popularnością na tradycyjnych eko targach.

Z miesiąca na miesięc nasza oferta wzbogaca się o nowe produkt, które są niezbędne w kuchni każdej dbającej o zdrowie rodziny.

Zapraszamy na zakupy na wirtualnym targu ekologicznej żywności

  Bogusia i Sławek Krzyccy